В Італії заарештували Нацгвардійця з порушенням всіх міжнародних норм

В Італії затримано Українського Дробровольця Віталія Марківа

В Італії затримано Українського Дробровольця Віталія Марківа, діючого замкомандира взводу батальйону імені Кульчицького, за звинуваченням у вбивстві під Слов'янськом італійського репортера Андреа Рокелле у 2014-му.

Прикметно, що нашою стороною доведено, що Рокелле загинув внаслідок обстрілу з боку окупантів та коллаборантів.

Далі гірше: по-перше, до Віталія не пускають консула, а по-друге - Українська сторона НЕ отримувала ніяких запитів від Італії перед затриманням.

Віталій має подвійне громадянство - італійське та українське. З дитинства жив в Італії, але коли почалася війна, то повернувся сюди і став на захист Держави з перших днів.

Звертаюся до нашої діаспори в Італії: Віталій зараз перебуває під вартою у місті Павія, пробуде там 6 днів. Зробіть все від вас залежне, аби зробити розголос ситуації та пришвидчити звільнення невинного, і до нашої Держави, яка має забезпечити якомога швидче звільнення Віталія з-під варти ВСІМА дипломатичними методами!

Опублікував: Назар Приходько
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Трагічна, але Героїчна: Україна згадує Хрящувате-Новосвітлівську операцію

понеділок, 14 серпень 2017, 0:35

13.08.2017, виповнюється три роки операції "Хрящувате-Новосвітлівка", яку заслужено можна вважати однією з найгероїчніших та водночас найтрагічніших сторінок всієї Національно-Визвольної Війни. По-перше це був ПЕРШИЙ бій Добровольчого батальйону "Айдар...

На фронтах Національно-Визвольної Війни втрати: загинув зовсім молодий хлопець

вівторок, 8 серпень 2017, 18:23

Володимир Зейлик з міста Пустомити Львівської області. Боєць батальйону Донбас-Україна. Йому був лише 21 рік. Загинув від кулі ворожого снайпера вчора, 7.08.2017 в районі Мар'їнки. Такий молодий, життєрадісний, світлий хлопчина. Почитаєш коментарі під ...